Şehit Gazi – Sen Sendika Heyeti Eyyübiye İlçe Kaymakamına ve Şehit Annesine Ziyaret’de Bulundular !!!/Gerçek Urfa

SON DAKİKA

Şehit Gazi – Sen Sendika Heyeti Eyyübiye İlçe Kaymakamına ve Şehit Annesine Ziyaret’de Bulundular !!!

Bu haber 19 Aralık 2020 - 22:00 'de eklendi ve 33 views kez görüntülendi.

Şehit Gazi-Sen Sendika Heyeti Şanlıurfa Eyyübiye İlçe Kaymakamını Makamında Ziyaret Ettiler. Sonra Şehit Annesine’de Ziyaret’de Bulundular.

Şehit Gazi -Sen Eğitim Genel Başkanı Tayyip DALGIN, Şehit Gazi – Sen Sağlık Genel Başkanı Ahmet ADIYAMAN ve Şehit Gazi – Sen Sendikası Şanlıurfa İli vede Şanlıurfa Şehit Gazi Dernek Başkanı Bekir KILCI ve Başkan Yardımcıları  ile beraberinde, Şanlıurfa  Eyyübiye İlçe Kaymakamı Adem ÜNAL’I makamında ziyaret ettiler.

Şanlıurfa bölgesindeki Gazilerimizin vede Şehit Ailelerinin sorunları dile getirerek çözüm arayışılarını sundular. İkili istişarenin ardından Kaymakam Adem ÜNAL makamın’da ağırladıkları için Şehit Gazi- Sen Sendika Başkanları teşekkürlerini ileterek makamdan ayrıldılar.

_____________________________________________________________________________________

Şanlıurfa Şehitler ve Gaziler derneğinin üyelerinden olan  Şehit Ömer Faruk KILCI’nın annesini ziyaret’de bulunarak Hatice annemizin hem evine hemde sofrasına konuk olduklarını dile getirerek  hediyelerin takdim ettiler ve Önümüzdeki hafta ise farklı kurumlara ziyaretlerinin süreceklerini ilettiler.