Başkan KILCI: Artık Gazilerimiz ve Şehit Ailelerimiz Yalnız değil !!/Gerçek Urfa

SON DAKİKA

Başkan KILCI: Artık Gazilerimiz ve Şehit Ailelerimiz Yalnız değil !!

Bu haber 13 Aralık 2020 - 18:16 'de eklendi ve 62 views kez görüntülendi.

Şanlıurfa Şehit Gazi – Sen Sendika ve Şanlıurfa Gaziler ve Şehit Aileleri Derneği Başkanı Bekir KILCI Gerçek Urfa Konuştu.

 

Başkan KILCI;  Şanlıurfa’da hem sendikamızın hem de derneğimizin çalışmalarına başladığımız günden itibaren hiç durmadan Şanlıurfa ve İlçelerini deyim yerindeyse karış karış gezdik.

Gazilerimiz ve de Şehit yakınlarımızın sorunlarını özellikle dinledik. Onların hem acılarını ortak olduk hem fikirlerimiz’de onlarla aynı konuları ele alarak bu yola başladık.

Özellikle Şanlıurfa ilimizin ilçelerinde yaşayan Gazilerimizin sorunlarını dile getirmediğini gördük. Bir keza Şehit ailelerimizde baktığımızda ise genel olarak aynı problemler ile karşılaştık. Şuana kadar en kısa sürede işlemlere başlayarak öncelikle ilçelerimize başkanlıklarımızı vermeye başladık. Gazilerimizin ve Şehit ailelerimizin yanındayız. Tüm başkanlarımın ve benim de her zaman 7/24 telefonlarımızın onları için açık olduğunu sizin aracılığınız ile bildirmek istiyoruz.

Hep birlikte yan yana ve omuz omuza durursak tüm sorunları beraber çözersek o zaman biz bir aile olursak çözebiliriz. Onun için Hem ŞEHİT GAZİ-SEN Sendikamız olsun hem de Şanlıurfa Gaziler ve Şehit Aileleri Derneğimiz ile her zaman onların yanında olacağımızı unutmasınlar.  Hukuk adına olan tüm yasal haklarını öğrenmeleri içinde bizim ile irtibat halinde olmalarını istiyoruz. Hep birlikte el ele vererek daha iyi işler çıkaracağımıza eminim yeterki hep birlikte beraber olalım.

 

Şanlıurfa Şehit Gazi – Sen Sendika ve Şanlıurfa Gaziler ve Şehit Aileleri Derneği  Güncel  Telefon Listesi Aşağıdaki gibidir.