Milli Siyaset Akademisi siyasete zarafet katacak !!!/Gerçek Urfa

SON DAKİKA

Milli Siyaset Akademisi siyasete zarafet katacak !!!

Bu haber 02 Kasım 2020 - 14:34 'de eklendi ve 37 views kez görüntülendi.

Yeniden Refah Partisi Siyasi İşler Başkanlığı tarafından düzenlenen ve son dersini Dr. Fatih Erbakan’ın vereceği Milli Siyaset Akademisi 13-14-15 Kasım tarihleri arasında Bolu Sarot Termal Park Tatil Köyü’nde gerçekleştirilecek.

18 yaşını doldurmuş herkes katılabiliyor

Bursa, Kocaeli, Sakarya, Çanakkale, Yalova, Bilecik, Balıkesir ve  Düzce  illerinden katılımcılara yönelik  Milli Siyaset Akademisi’ne ilişkin  YRP  Siyasi İşler Genel Başkan Yardımcısı Bayram Sakartepe;  “Bu yıl ilkini başlatacağım  ve siyasete zarafeti getireceğine inandığımız  Milli Siyaset Akademisi, önemli bir misyonu üstlendiğinin bilincinde olarak  geleceğin siyasi  kadrolarını yetiştirmek adına özveriyle vazifesini ifa edecektir.  Akademimiz  kültürel değerlerimizi ve köklü tecrübelerimiz yeni nesiller  aktararak, bilimsel teknolojik gelişmelere bağlı toplumsal sorunları tanımlayacak, halkın beklenti ve ihtiyaçlarına  göre çözümler ve stratejiler belirleyecek bireyleri yetiştirmeyi hedeflemektedir. Milli Siyaset akademisine 18 yaşını doldurmuş herkesi parti üyeliği aranmaksızın katılımlarını bekliyoruz. ” dedi.

Program sonunda  3 Adet  resmi  sertifika ve Erbakan imzalı başarı  belgesi verilecek

Aldıkları derslerden program sonunda sınava tabi tutulacak olan  katılımcılara  ‘Uluslararası Yeni Pazar Üniversitesi’ onaylı, Siyaset Bilimi, Siyasal Tarih, Yeni Dünya Düzeni ve Sosyal Medyanın Etkisi  adlarında  3 adet resmi sertifika ile  Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan imzalı başarı belgesi verilecek.

Alanında uzman ve tanınmış eğitmen kadrosu  ders verecek

Milli Siyaset Akademisi Eğitim Kampı’nda dersleri verecek isimler arasında  Uzman Klinik Psikolog  Mikdat ERTEM, Gelir İdaresi Eski Başkanı YMM Mehmet Akif ULUSOY,  İlahiyatçı Dr. İhsan ŞENOCAK, 54. Hükümetin  Devlet  eski Bakanı Prof. Dr. Sacit GÜNBEY yer alacak.

4 hafta sürecek Milli Siyaset Akademisi kalan 3 hafta dersleri online  olarak  işlenecek.  Program ile ilgili ayrıntılı bilgiye http://www.millisiyasetakademisi.com  adresinden ulaşılabiliyor.