Şanlıurfa Organizasyon « Gerçek Urfa

SON DAKİKA

Şanlıurfa Organizasyon

ŞANLIURFA ORGANİZASYON 1999 yılından bu yana organizasyon alanında tek firma olarak Şanlıurfada hizmet veren bir kuruluştur. ŞANLIURFA ORGANİZASYON adı altında GAP MEDYA BİLİŞİM SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. ‘nin bünyesinde çalışmalarını halen sürdürmektedir.

Urfa’nın organizasyon alanında yaşadığı büyük boşluğu 1999 yılından itibaren doldurmaya çalışan kuruluşumuz, serbest piyasa ve gelişen Dünyada sektöründe öncü olmak adına kendisiyle sürekli bir yarış halindedir.

Şanlıurfa Organizasyon yılların verdiği tecrübe ve organizasyon alanında uzman olan ekibiyle aynı anda onlarca organizasyon yapabilecek kadro ve donanıma sahiptir.

Bünyesinde Bay ve Bayandan oluşan Sunucu, DJ, Hostes, Garson, Palyaço, Animatör, Anketör, Balon-Rafya-Elyaf Süsleme Uzmanları, Pazarlamacı bulunduran Şanlıurfa Organizasyon Şanlıurfa ile Bölgede Reklam, Tanıtım ve Organizasyon işlerinde tercih edilen bir firmadır.

GAP MEDYA BİLİŞİM SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.’nin iş kollarından biri olan Şanlıurfa Organizasyon Urfa’da ve Bölgede Genellikle İş Yeri Açılış Organizasyonları, Konser, Konferans, Seminer, Kongre, Dinleti, Fuar, Festival, Bayi Toplantıları, Slayt ve Barkovizyon Sunumları, Doğum Günü, Sünnet, Mevlid, Süpha Yemeği, Nişan, Düğün vb. Organizasyon alanında faaliyetlerini sürdürmekte olup, Şanlıurfa Organizasyon aynı zamanda piyasa araştırması yapmak isteyen firmalar için anket çalışmaları da düzenlemektedir. Şanlıurfa Organizasyon Urfa ve Bölgede El ilanı, Broşür, İnsört gibi tanıtım dökümanlarını Palyaço vb. kostümlü veya kostümsüz olarak dağıtım işleri de yapmaktadır.

Sizi hiç bir şekilde mahçup etmeyecek, gözünüzü arkada bırakmayacak Organizasyon ve Reklam-Tanıtım işlerinizi aksatmadan layıkıyla tam profesyonel olarak yapacak olan ŞANLIURFA ORGANİZASYON sizlere hizmet etmekten gurur ve mutluluk duyar.

Şanlıurfa ve Bölgede yapılacak olan her tür organizasyonlar için tüm organizasyon şirketlerinin çözüm ortaklığı tekliflerine açık olduğumuzu bildiririz.

Birlikte Çalışmak Umuduyla..

 

ŞANLIURFA ORGANİZASYON

REKLAM-TANITIM VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ

ADRES: Ulubatlı Mah. 362. Sokak Yalçın 1 Apt. Altı No: 11/A
Haliliye-Şanlıurfa

E-mail: info@sanliurfaorganizasyon.com 

TEL: 0 850 304 54 55 (pbx)

 Bir GAP MEDYA BİLİŞİM SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. kuruluşudur.

Firma YetkilisiYetkili
Yetkili Telefon0 850 304 54 55
Telefon
Faks
Web Sitesisanliurfaorganizasyon.com 
E-Posta
Firma AdresiUlubatlı Mah. 362. Sokak Yalçın 1 Apt. Altı No: 11/A   Haliliye-Şanlıurfa
İl / İlçeŞanlıurfa
SektörlerOrganizasyon
Bu firma 01 Ekim 2020 - 9:28 'de eklendi ve 70 views kez görüntülendi.

SON EKLENEN FİRMALAR